Gifts holders

Witaj, Obdarzony. W świecie, w którym się znalazłeś wszystkim są dwie olbrzymie armie - Organizacja i Fabryka. Możesz przyłączyć się do szeroko rozumianego "dobra", lub zostać równie szeroko rozumianym "rebeliantem". Wybór należy do Ciebie. Ale pamiętaj. Świat stoi u Twych stóp, Obdarzony.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Forum jest całkowicie nowe! Proszę, nie zrażaj się jego pustkami, tylko pomóż nam je rozkręcić! Zapraszam do rejestracji!

#1 2010-11-26 20:56:31

 Nokturn

Administrator

4538637
Zarejestrowany: 2010-11-26
Posty: 50
Należy do:: Fabryki
Dar:: celność, kontrola światła
Karta:: 1000 ellarów

Mechanika. Żebyś wiedział.

A więc jest tak:

1. To jest forum sesyjne. Ty piszesz co robisz, ja piszę czy Ci się udało. Wyróżniamy dwie sytuacje:
a) tylko 1 gracz - Schemat jest taki: gracz 1 -> MG -> gracz 1 ->MG itd.
b. więcej graczy - schemat jest taki: gracz 1->MG -> gracz 2 ->MG -> gracz 1 ->MG - gracz 2 -> MG itd.
2. Odpowiadasz tylko za siebie. Nie wolno Ci pisać za inne postacie, tj. nie pisz mi, że mama się do Ciebie uśmiechnęła.
3. Nie opisujesz wyniku Twych działań. Za Ciebie robią to admini, Ty piszesz jedynie, co próbowałeś zrobić.
4. Twoja rozgrywka zależy od statystyk i od rzutu kością, która może Twoje statystyki znacznie zmienić (to tzw. parametr szczęścia). Jednakże, jeśli Twój post jest słabo napisany, to mogę Twoje działania osłabić. Z kolei jeśli wykazujesz się dużą inwencją twórczą, piszesz zgrabnie i poprawnie, to zapewne punkty Twojego działania otrzymają ode mnie jakiś bonus.
5. Wszystkie Twoje działania obliczam na podstawie różnorodnych wzorów. Ostateczny wynik dziele przez to, co wyrzucę kością.
6. Statystyki:
punkty talentu - mówią o sile Twojego talentu
punkty szybkości - mówią o Twojej ogólnej zwinności, szybkości z jaką działasz
punty doświadczenia - mają wpływ na działania niezwiązane z walką
punkty inteligencji - mówią jak szybko się uczysz, ile zdołasz zrozumieć
punkty szczęścia - im masz ich więcej, tym częściej rzucam kością (wybieram najkorzystniejszy dla Ciebie wynik).
7.Dary są ez ograniczeń, mogą być przeróżne, od kontroli ognia, przez lewitację, do telepatii. Jeśli jednak MG uzna, że wybrałeś sobie zbyt potężny Dar, może nakazać Ci go zmienić.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.opiniewroclaw.pun.pl www.blodcore.pun.pl www.dziedzictwo-khorinis.pun.pl www.mklserv.pun.pl www.radzikowskiego100.pun.pl