Gifts holders

Witaj, Obdarzony. W świecie, w którym się znalazłeś wszystkim są dwie olbrzymie armie - Organizacja i Fabryka. Możesz przyłączyć się do szeroko rozumianego "dobra", lub zostać równie szeroko rozumianym "rebeliantem". Wybór należy do Ciebie. Ale pamiętaj. Świat stoi u Twych stóp, Obdarzony.

Ogłoszenie

Forum jest całkowicie nowe! Proszę, nie zrażaj się jego pustkami, tylko pomóż nam je rozkręcić! Zapraszam do rejestracji!

#1 2010-11-26 20:39:07

 Nokturn

Administrator

4538637
Zarejestrowany: 2010-11-26
Posty: 50
Należy do:: Fabryki
Dar:: celność, kontrola światła
Karta:: 1000 ellarów

Regulamin - zwięźle i na temat

REGULAMIN OBOWIĄZUJĄCY NA CAŁYM FORUM:

I. Forum ogółem

1. Wszyscy użytkownicy są do siebie równi, choć administracja nieco równiejsza.
2. Drogi czytelniku, jeśli chcesz zamieszczać tu wulgarne i niestosowne treści, to wy*^&%#%aj
3. Stosuj się do wskazówek administracji (czyt. moich), nawet jeśli się mylę. Być może mam zły dzień i jutro zmienię zdanie.
4. Nie pisz postów jeden pod drugim! Do tego jest EDIT! Do tego, post co najmniej 3 zdania!
6. Pytanie tudzież pomysł zgłaszaj w odpowiednim dziale.
7. Polskie znaki nie muszą być stosowane, jednakowoż miło jest zobaczyć je w Twojej wypowiedzi. Patriotyzm musi być!
8. Znikasz? Pisz o tym w odpowiednim dziale.
9. Dużo kont=zero kont (po zorientowaniu się admina, oczywiście, jeśli dobrze oszukujesz - możesz mieć kont kilkaset).
10. Musisz zamieścić link to swojej karty postaci w podpisie.
12. Avatar prosiłbym w odpowiednim formacie, przedstawiający Twoją postać. Tak samo nick - Agnieszka1992 odpada, to ma być imię, lub kryptonim Twej postaci!
11. Rejestrując się, automatycznie akceptujesz cały regulamin.

II O Administracji:

1. Jeśli nie odpiszę Ci przez tydzień, możesz mnie pobić i napisać o tym do "gazety wyborczej" (swoją drogą, bardzo dobra gazeta). No chyba że napisałem o nieobecności w odpowiednim dziale.
2. Jeżeli się wkurzam - pisz śmiało, o ile masz dobre argumenty (podkreślam, DOBRE), postaram się zmienić.
3. Nie kopiuj treści forum. Jeśli nie masz własnego oryginalnego pomysłu i tak nie stworzysz dobrego PBFa.
4. Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.test69.pun.pl www.playergame.pun.pl www.moltencorelolclan.pun.pl www.eps2011.pun.pl www.sympatia.pun.pl